نماینده رسمی کالج ها و دانشگاه های مجارستان در دبی امارات

تحصیل در مجارستان

مقایسه کالج های دبی امارات با کالج بوداپست مجارستان


نام کالجشهریه کالجمشخصات کالج
کالج مک دنیل27000 درهم شعبه اروپایی این کالج در سال 1994 در بوداپست تاسیس گردید. ساختمان کالج در سال 1896 ساخته شده و به عنوان یکی از بناهای تاریخی شهر ثبت شده و کاملاً توسط کالج بازسازی و به روز شده است و شامل محوطه بیرونی جذابی است. کلاس های درس کاملا مجهز و بزرگ، لابراتوارهای کامپیوتر، آزمایشگاه مجهز، کتابخانه و مرکز دانشجویی، کافه تریا، مرکز امور دانشجویان ،مشاوران روانشناس برای دانشجویان خارجی،و امکانات سالن بدنسازی قسمتی از امکانات و تجهیزات این مرکز می باشندکه با توجه به بنای تاریخی مجموعه فضایی خاص و با طراوت را برای تحصیل دانشجویان فراهم آورده است.

گالج های دبی امارات

نام کالجشهریه مشخصات کالج
دبی کالج Dubai College ۹۸ هزار درهمدر سال تحصیلی جدید شهریه دبی کالج برای سال‌های هفتم تا یازدهم ۲۸ هزار درهم برای هر ترم و برای سال‌های دوازدهم و سیزدهم ۳۲ هزار درهم برای هر ترم است. هر سال تحصیلی این مدرسه سه ترم دارد.
جمیرا کالج Jumeirah College۹۱ هزار درهمشهریه جمیرا کالج از سالی ۷۲ هزار درهم برای پایه‌ی هفتم تا سالی ۹۱ هزار درهم برای پایه‌ی سیزدهم متغیر است.
جمیرا انگلیش Jumeirah English Speaking School۹۴ هزار درهمشهریه‌ی این مدرسه از ۴۰ هزار درهم برای پایه‌ی اول تا ۹۴ هزار درهم برای پایه‌ی سیزدهم متغیر است.
جمز مدرن آکادمی Gems Modern Academy۶۸ هزار درهمشهریه‌ی جمز مدرن آکادمی از سالی ۲۸ هزار درهم برای پیش‌دبستانی تا ۵۲ هزار درهم برای پایه‌ی دوازدهم متغیر است. شهریه‌ی دیپلم IBD برای پایه‌های یازدهم و دوازدهم نیز سالی ۶۸ هزار درهم محاسبه می‌شود.
دبی بریتیش Dubai British School۷۳ هزار درهمشهریه‌ی این مدرسه از ۴۹ هزار درهم برای پایه اول تا ۷۳ هزار درهم برای پایه‌ی سیزدهم متغیر است.
جمز جمیرا Gems Jumeirah Primary School۸۶ هزار درهمشهریه‌ی این مدرسه ۴۰ هزار درهم برای مقطع پیش‌دبستانی تا ۵۱ هزار درهم برای پایه‌ی ششم است.
جمز دبی امریکن Gems Dubai American Academy۸۶ هزار درهمشهریه‌ی این مدرسه از ۶۱ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود و برای پایه‌ی اول تا دوازدهم به سالی ۸۶ هزار درهم می‌رسد.
مدرسه ابتدایی فرانسوی Lycee Francais International Georges Pompidou Primary۲۹ هزار درهمشهریه‌ی مقطع متوسطه از سالی ۴۴ هزار درهم برای پایه‌ی هفتم تا سالی ۴۸ هزار درهم برای دو سال آخر تحصیل متغیر است.
مدرسه بین‌المللی جمز ولینگتون Gems Wellington International School۹۵ هزار درهمپایه‌ی اول تا ششم ۵۵ هزار درهم، برای پایه‌ی هفتم تا یازدهم ۷۶ تا ۸۵ هزار درهم و برای دو سال آخر تحصیل نیز ۹۵ هزار درهم شهریه دریافت می‌کند.
هورایزنز Horizons English School40792 هزار درهمشهریه‌ی مدرسه هورایزنز از سالی ۲۹ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود و برای پایه‌ی اول تا ششم به سالی ۴۰ هزار درهم می‌رسد.
مدرسه رپتون Repton School۹۵ هزار درهمشهریه‌ی مدرسه‌ی رپتون در سال ۲۰۲۲-۲۳ برای مقطع پیش‌دبستانی ۵۲ هزار درهم، برای پایه‌ی اول تا ششم ۵۹ تا ۷۰ هزار درهم و برای پایه‌ی هفتم تا یازدهم ۷۰ تا ۸۸ هزار درهم خواهد بود. شهریه‌ی دو سال آخر تحصیل نیز ۹۵ هزار درهم است
مدرسه کینگز دبی Kings School Dubai66 هزار درهمشهریه‌ی مدرسه کینگز برای سال تحصیلی آینده از ۴۳ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود و برای پایه‌ی پنجم به ۶۶ هزار درهم می‌رسد.
کینگز البرشا Kings School Al Barsha۹۷ هزار درهمشهریه‌ی مدرسه کینگز البرشا برای سال تحصیلی جدید از ۵۳ هزار درهم برای پیش‌دبستانی شروع می‌شود. این مدرسه با شهریه‌ی ۹۸ هزار درهمی برای پایه‌ی دوازدهم و سیزدهم، گران‌ترین مدرسه‌ی فهرست مدارس ممتاز محسوب می‌شود.
جمز رویال Gems Royal Dubai School۴۸ هزار درهمشهریه‌ی مدرسه جمز رویال در سال تحصیلی جدید ۳۸ هزار درهم برای سال اول پیش‌دبستانی و ۴۸ هزار درهم برای سال دوم پیش‌دبستانی تا پایه‌ی ششم ابتدایی است.
مقایسه دبی با مجارستان

جهت تماس با شماره

4350925 50 971+

در دبی می توانید تماس بگیرید.